laptop ukryta partycja

Szczęście ma wiele twarzy... I całe szczęście!

. Witam, ogólnie sama zajmuję się swoim komputerem i koleżanki, ale niestety koleżanki komputer przeszedł ostatnio bardzo ciężki atak wirusów i. Pierwszy laptop wiec nie mam w tej kwestii doswiadczenia. Co ciekawe owa ukryta partycja zajmuje okolo 6gb ale jest zajete tylko 2. 3. 1) podłączamy naszą ukrytą partycję do katalogu/mnt/floppy (wklepujemy w konsoli na laptopie): mount/dev/hda1/mn/floppy
. Partycje recovery w laptopie. Co to jest? Kasować czy nie? Partycja recovery to ukryta partycja o niewielkim rozmiarze (7-10 gb). . Witam Szanownych Forumowiczów, od półtora roku użytkuję laptop Lenovo Idea. w tych laptopkach jest ukryta partycja na której jest system
. Otóż mam problem z ukryta partycją. Chciałbym ją usunąć ale nie wiem gdzie. Jeśli to laptop to może byc partycja z instalatorem windowsa. . Mam kilka problemów z dyskiem w laptopie. Mam Vistę. Miałem 3 partycje: c-150gb d-150gb ukryta partycja przez producenta do odzyskiwania. Większość producentów laptopów (m. In. hp, Acer) wydziela na dysku twardym osobną, ukrytą partycję (wielkości ok. 10 gb), która jest niewidoczna dla systemu. Kupiłem dziś laptopa i ku mojemu zdziwieniu dysk, który miał być 160 gb w. w vista jest oddzielna ukryta partycja ktorej nie widac w" moj.

Mini laptop posiada kilka wskaźników led, które obrazują status systemu. Ukryta partycja wbudowana w twardy dysk zawiera obraz fabrycznej konfiguracji

. Sony" dbając" o swoich klientów na każdym laptopie podczas. Lenovo, wspomniana ukryta partycja znajduje się pod dodatkową ochroną bios-u

. Jest jeszcze kwestia co to za system siedzi na ukrytej partycji (o ile w ogóle. Kupiłeś po prostu laptop z oszukaną windą i teraz możesz. Temat: Laptop-ukryta partycja. Niedawno kupilem sobie laptopa: Acer TravelMate 2420. Kupilem go z dyskiem 80 gb, ale jak zwykle producenci dyskow twierdza. Jakiego producenta to laptop? Najpewniej producent umieścil na dysku ukrytą partycję, w hp wciska się np. f11 podsczas startu co uruchamia.Laptop ukryta partycja z systemem xp gdzie jej szukac. Pl: Laptop ukryta partycja z systemem xp gdzie jej szukac? Searchengines. Pl.Co zrobić jeśli ukryta partycja została usunięta? Wszystkie, 687. Laptopy asus wyprodukowane przed 01. 02. 2010 dostarczane są z kompletem płyt do instalacji.
Mam wielki problem z laptopem firmy Acer. Kumpel przyniósł mi go abym go. Jeżeli na tym dysku jest ukryta partycja z systemem to całkowity format wymaże.

Dodam ze posiadam x-ukryta partycja; c-System; Laptop do ok. 4000zl-Linux. Witam, Chcia? bym znalezc laptopa pod siebie w cenie do ok. 4000z?

. Źle mi tylko z tym, że producent ukrył prawie 10 gb partycję na. Laptop do podróży, pracy w terenie– owszem, ale jako„ desktop replacement” was wie jak przywrócić oryginalny system z ukrytej partycji systemowej.

Mam tego laptopa i podzielilem sobie dysk na tyle partycji ile chciałem a ukryta partycja z recovery cd została nietknięta i odzyskanie systemu ciągle. Laptop ten posiada na pewno ukryta partycje z vista, plytki z kopia zapasowa niestety nie ma. Istnieje jakas mozliwosc aby system wlaczyl ukryta partycje i.
Copyright (c) 2009 Szczęście ma wiele twarzy... I całe szczęście! | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.